no acu zâi!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul

In jos

ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul Empty ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul

Mesaj  CONSTANT Joi Feb 04, 2010 7:27 pm

ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul Jb61379950j . asta e una din ele ...voi mai pune . imi plac mult padurile din vancouver-canada (unde va avea loc si olimpiada de iarna) / si ...ma mai gandesc..la pol cand trece cate-o aureola Cool

CONSTANT
Vizitator


Sus In jos

ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul Empty Re: ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul

Mesaj  Simion Joi Feb 04, 2010 7:34 pm

CONSTANT a scris:ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul Jb61379950j . asta e una din ele ...voi mai pune . imi plac mult padurile din vancouver-canada (unde va avea loc si olimpiada de iarna) / si ...ma mai gandesc..la pol cand trece cate-o aureola Cool
poi unde-i poza?
Simion
Simion
Admin
Admin

Mesaje : 8
Puncte : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 36
Localizare : Berzunţi (Bacău)

http://simion-desavarsire.blogspot.com

Sus In jos

ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul Empty raiul pe pamant

Mesaj  mo-mooo Mier Mar 03, 2010 10:20 pm

daca ar fi sa aleg o poza care pentru mine ar insemna raiul pe pamant, sincer spun ca as fi intr-o mare mare dilema Rolling Eyes ce sa aleg, o poza cu muntele, o poza de la tara, sau casa in care am crescut, cu parintii, familia,etc....aceste 3 locuri pentru mine sunt raiul pe pamant sunny

mo-mooo
Vizitator


Sus In jos

ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul Empty Re: ba colegi , vreau aici sau pe blog sa puneti o imagine care pentru voi ar simboliza raiul

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum